03 Ağustos 2017 – Konser: The Ultimate Jazz Quartet – CerModern

Ankara Haziran ayı konser etkinlikleri arasında caz severleri mutlu edecek bir önerimiz var!  Dolce Vocal Jazz Trio grubu 17 Haziran’da Cermodern sahnesinde. 

DOLCE CAZ VOKAL GRUBU

Merve Erdal (vo), Duygu Yücesoy (vo), Damla Güneş (vo)
Janusz Szprot (p), Murat Ulus (b), Serkan Alagök (d)

Caz standartlarının çok sesli aranjmanlarını orkestra eşliğinde yorumlayan Dolce Caz Vokal Grubu, ODTÜ mezunu üç vokal, Merve Erdal, Duygu Yücesoy ve Damla Güneş tarafından 2011’de Ankara’da kuruldu. Müzikal tiyatrodan flamenkoya, cazdan koral müziğe uzanan farklı müzik deneyimlerini Dolce’de birleştiren sanatçılar, 1940’ların Andrews Sisters şarkılarından kendi aranjmanlarına, gospel ve müzikallere uzanan geniş repertuvarlarını konserlerinde koreografi eşliğinde sunuyorlar. Teması vokal olan 17. Ankara Caz Festivali kapsamında da sahne alan Dolce, yerli ve yabancı caz müzisyenleriyle Ankara ve İstanbul’da çeşitli konser, festival ve klüp etkinliklerinde yer almaktadır. Dolce’ye bu gece piyanoda Janusz Szprot, basta Murat Ulus ve davulda Serkan Alagök eşlik edecekler.

Etkinlik CerModern Avlusunda ya da CafeModern’de gerçekleşecektir. (Etkinlik bistro masa ve yemekli masa düzenindedir. Yemekli masa için 310 0000/140’ı arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.)

Saat: 20.30

Etkinlik Ücreti: 35 TL (1 adet yerli içki dahil)

Biletleri Biletinial internet sayfasından veya hizmet bedeli ödemeden CerModern’den temin edebilirsiniz.

Mekan Bilgileri    Diğer Etkinlikler            Bugün                 Bu Hafta Sonu    

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın