19 Eylül 2017- Açık Hava Sineması: “Allah İzin Verirse (God Willing)”

Ankara’da kültür-sanat etkinliklerinin vazgeçilmez mekanlarından biri olan CerModern, tüm yazı kurtaracak bir açık hava film dizisini yaz boyu bizlere sundu. 19 Eylül’de ise “Allah İzin Verirse (God Willing)” filminin gösterimi yapılıyor.

İtalya / 2015 / DCP / Renkli / 87´ / İtalyanca; Türkçe altyazılı

Yönetmen: Edoardo Falcone
Senarist: Edoardo Falcone, Marco Martani
Görüntü Yönetmeni: Tommaso Borgstrom
Oyuncular: Marco Giallini, Alessandro Gassmann, Laura Morante, Ilaria Spada, Edoardo Pesce, Enrico Oetiker, Carlo De Ruggieri, Giuseppina Cervizzi

*2015 Tokyo İzleyici Ödülü Audience Award
*2015 David Di Donatello Ödülleri Awards (İtalya Italy) En İyi Yeni Yönetmen Best New Director
*2015 İtalyan Sinema Yazarları Derneği Italian National Syndicate of Film Journalists En İyi Yeni Yönetmen Best New Director

Muhteşem oyuncu kadrosu ile dostluk, hayat, aile, yaşam ve ölüm üzerine dokunaklı ve neşeli bir komedi.

Katı bir determinist kalp cerrahının oğlu rahip olmak isterse ne olur? Tomasso, işinde son derece başarılı, hayatı bilimin yasaları üzerinden açıklamak gerektiğine inanan bir kalp cerrahıdır. Aşırı duygusallık ve maneviyattan hoşlanmayan Tomasso’nun oğlu sürpriz bir kararla rahip olmak istediğini söyler. Dünya umurunda olmayan kızı Bianca, içgüveysi saf damat ve mutsuz karısı Carla’nın aksine bu karar Tomasso için oğlunun aklını çelen peder ile her şeyini ortaya koyacağı bir savaş demektir. Her dakikasında sizi güldüren, sürpriz bir dostluğu anlatan sıcak bir aile filmi.

Türkçe altyazılıdır. Kontenjan 800 kişi ile sınırlıdır. Biletler, Pazartesi hariç hergün 10:00-20:00 saatleri arasında CerModern Mağaza ve etkinlik günü saat 17:30’dan itibaren CerModern bilet gişesinden temin edilmektedir. Etkinlik alanına yiyecek-içecek alımına izin verilmemektedir. Gösterim açık havada gerçekleşeceği için izleyicilerin hava koşullarına göre giyinmeleri tavsiye edilir.

Saat: 20.00

Bilet Ücretleri: Tam 15 TL Öğrenci 10 TL (Gişede öğrenci kimlik kartı göstermek zorunludur.) Bisikletli %10 indirim

Mekan Bilgileri    Diğer Etkinlikler            Bugün                 Bu Hafta Sonu    

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın