08 Haziran 2017 – Beyaz Oda II : Karmaşık İlişkiler – CerModern

Ankara tiyatro etkinlikleri arasında önümüzdeki ay “Beyaz Oda II” adlı fiziksel tiyatro türünde bir oyun sahneleniyor. 08 Haziran’da “Beyaz Oda II : Karmaşık İlişkiler” oyunu CerModern’de.

Korkular ve baskılarla şekillenen hayatlar, sanal bir havucun peşinde tavşan deliğinde kaybolan fikirler, sade insanların karmakarışık ilintili ruhları… Beyaz oda bu defa zamanın derinlerine iniyor ve bambaşka bir dünyaya açılıyor.

Bir üçlemenin ilk bölümü olan ‘Beyaz Oda I – Karakter Analizi’nde bir metronomun tik tak sesleriyle yankılanan uçsuz bucaksız beyaz bir odada uyanan karakterlerimiz, bu kez birbirlerinin hayatlarına dokunan geçmişlerini, gelecekten yansımaları ve yalnizca anda varolan duygu dönüşümlerini keşfediyorlar.

Galip Emre Dance Company tarafından sahnelenen, ‘Beyaz Oda II – Karmaşık İlişkiler’, The Dance Company yapımıclığında CerModern Sanatlar Merkezi’nde seyircisiyle buluşuyor.

Saat: 20.30

Etkinlik Ücreti: 30 TL

Bilet satın almak için : Biletinial Etkinlik Sayfası (Ayrıca salonun girişinden hizmet bedeli ödemeden satın alabilirsiniz.)

Mekan Bilgileri    Diğer Etkinlikler            Bugün                 Bu Hafta Sonu    

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın