17 Haziran 2017 – Tiyatro: Bavul – Kentpark Moral Sahne

Ankara tiyatro etkinlikleri arasında bu hafta sonu “Bavul” var. 17 Haziran 2017 tarihinde Kentpark Moral Sahne‘de.

30’lu yaşların sonunda ki Erkek, bir Lise mezunları toplantısında karısının lise aşkı ile kaçıp kendisini terk etmesi üzerine ağır bir depresyona girer ve hayatı yaşamayı bırakır. Bundan sonra Erkek için hayat sadece karısının mektupları ve hatıralarından ibarettir.

Erkek, karısını takip ettiği bir seyahat dönüşü, bavullarının karışması sonucu Kadın ile tanışır. Kadının bavulunu ona teslim etmek ve kendi bavulunu Kadından alabilmek için Kadının evine gider. Kadın bir yayın evinde editördür Erkek yeni aldatılmış ve terk edilmiş, Kadın ise bağlanma sorunu olan bir editör olunca çok geçmeden ikisi arasında bir bağ oluşur. Dost olmak ve âşık olmak arasında gelgitler yaşamaktadırlar. Sahne aralarında çıkan Psikiyatr yardımı ile işler daha da karmaşık ve saçma bir hal alır. Durum böyle olunca Kadın – Erkek komedyası sahnede ki yerini alır.

Oyun içinde kullanılan şarkılarda verdikleri desteklerden dolayı ” MODEL ” grubuna, söz ve müziğiyle  CAN TEMİZ’ e ve sesiyle şarkılara değer kattığı için FATMA TURGUT’ a Çok Teşekkür Ederiz.

Saat: 20.30 (Pazar günü olan gösterim saat 19.00’da)

Etkinlik Ücreti: 28 TL

Bilet satın almak için : Biletix Etkinlik Sayfası (Ayrıca salonun girişinden hizmet bedeli ödemeden satın alabilirsiniz.)

Diğer Ankara etkinlikleri için tıklayınız.
Bir Cevap Yazın