ODTÜ Sanat Günleri 10 Mart – 09 Nisan 2017 tarihleri arasında

Uzun soluklu Ankara Etkinlikleri arasında yer alan ODTÜ Sanat 18 başlıyor… ODTÜ, Ankaralıları 10 Mart – 09 Nisan 2017 tarihleri arasında Kültür ve Kongre Merkezi’nde açılacak sergiyi izlemeye ve gerçekleştirilecek konserlere, tiyatrolara, film gösterimine, atölye çalışmalarına, panellere ve söyleşilere katılmaya davet ediyor.

ODTÜ Sanat 18 Sergisi kapsamında bu sene ODTÜsanat 18’in programında, 73 sanatçının eserlerinin izlenebileceği bir sergi yüzden fazla yapıtı bir ay süre ile kampüste sergilenecek. Sergiye eşlik edecek konserler, tiyatrolar, söyleşiler, film gösterimleri, atölye çalışmaları ve paneller

ODTÜ Sanat 2017 Etkinlik Programı

 

ODTÜ sanat 18 Sergisi hafta içi ve hafta sonu 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Sergiyi ziyaret etmek isteyen grupların ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’ne önceden bilgi vermeleri gerekmektedir.

Ülkemiz ve Ankara İli genelinde güvenlik hassasiyetlerinin oluşabileceği değerlendirildiğinden, Genel Sekreterlik Makamı tarafından alınan karar gereğince ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde ODTÜsanat18 süresince gerçekleştirilecek etkinliklere bilet almak isteyen ODTÜ öğrenci ve mensupları ile mezunlar, Teknokent çalışanları ve ODTÜ kampüsü geçici giriş kartı bulunan seyircilerimizin kurum kimliklerini göstererek biletlerini Kültür ve Kongre Merkezi’nden, diğer seyircilerimizin ise biletlerini Biletix’ten alabilecekleri bildirilmiş; bileti olmayan seyircilerin etkinlik günü Üniversitemiz yerleşkesine alınamayacağı ifade edilmiştir.

Etkinlik günü, kontrol ve kayıt işlemleri nedeniyle Üniversitemiz giriş kapılarında yoğunluk olabileceğinden, etkinlikten en az bir saat önce yerleşkede bulunabilmeniz ve kontroller esnasında görevlilere yardımcı olmanız hususunda gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

Ayrıntılar için: Facebook Etkinlik Sayfası

Diğer etkinlikler için tıklayınız.
Bir Cevap Yazın