28 Ekim 2017 – Çocuk Tiyatrosu: Maşa ile Koca Ayı (Fırsat Kuponlu)

Hafta sonları çocuklarınızla eğlenceli dakikalar geçirmek ister misiniz? Cevabınız evetse, tam size göre bir etkinliğimiz var. 28 Ekim Cumartesi günü Maşa ile Koca Ayı, Antares Sanat Merkezi Tiyatrosu’da.

Tv8 ekranlarında minik hayranları ile buluşan Rus yapımı çizgi dizisi Maşa ile Koca Ayı minik sevenleri ile sahnelerde buluşuyor.

Tarık Şerbetçioğlu tarafından senaryolaştırılıp sahneye koyulan Maşa ile Koca Ayı Müzikal Çocuk Tiyatrosu minik seyiricisi ile buluşuyor.

Rus halk masalına dayandırılan hikaye  Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinmektedir.

Oyunun Konusu
Uzun bir kış uykusundan uyanan Koca Ayı, bahar mevsiminin tadını çıkaracakken; tüm kış onun uyanmasını iple çeken yaramaz dostu minik Maşa’yla karşılaşınca çeşitli maceralar yaşamaya başlarlar. Bu eğlenceli olaylarda; kurt kardeşler ve sevimli dişi ayı da onlara eşlik ederler.

Oyun, cumartesi günü hem 14.00 hem de 17.00’de sahnelenecek.

Etkinlik ücreti 38.50 TL. Bilet satın almak için: Biletix Etkinlik Sayfası’nı kullanabilirsiniz. Ayrıca indirimli olarak 23 TL’ye fırsat kuponunu şuradan satın alabilirsiniz. 

Adres: Antares Sanat Merkezi, Antares AVM

Diğer Ankara çocuk tiyatrosu etkinlikleri için tıklayınız.
Bir Cevap Yazın