17 Kasım 2017- Koray Avcı Konseri – Jolly Joker Ankara (Fırsat Kuponlu)

Ankara’nın en iyi eğlence mekanlarından biri olan Jolly Joker’den bir konser etkinliği daha… Genç sanatçı Koray Avcı, 17 Kasım’da Jolly Joker Ankara sahnesinde gerçekleştireceği konserle sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Koray Avcı, uzun yıllardır gerek yurt içinde gerekse yurt dışında, sokakta ve performans mekanlarında konserler verdi. Sahne performansları, güçlü ve samimi yorumu sosyal medya platformlarında ilgi odağı oldu ve geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı.

Dokuzsekiz Müzik yapımcılığında Ağustos 2015’de yayımladığı “Aşk İle” isimli ilk solo albümünü müzikseverlerin beğenisine sunan sanatçı, albümünde usta sanatçıların eserleri dışında kendi bestelerine ve şiirlerine de yer verdi.

Koray Avcı, yeni albüm şarkıları ve yorumladığı unutulmaz eserlerlerle müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor.

– VIP ve Sahne Önü bilet sahiplerinin, 0 (533) 420 18 06 – 0312 4241111 nolu telefona rezervasyon yaptırmaları rica olunur.
– VIP ve Sahne Önü bilet sahiplerine, minumum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır.

Saat 22.00’de başlayacak olan etkinliğin fiyatları biraz tuzlu 😉  Biletix Etkinlik Sayfası‘nda Sahne Önü Bistro: 203 TL, Bistro: 135 TL, Ayakta: 56.50 TL.

Bütçenizi sizden çok düşünen etkinlikler.org olarak, size bir güzellik yapıyoruz. Grupanya Etkinlik Sayfası‘ndan, aynı bileti 54.90 TL’ye temin edebilirsiniz. Bu kıyağımızı unutmayın lütfen. 

  Mekan Bilgileri    Diğer Etkinlikler            Bugün                 Bu Hafta Sonu    
İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın