27 Eylül 2017- Jay Jay Johanson Konseri – IF Performance Hall

Dünyaca ünlü müzisyen Jay Jay Johanson, Türkiye turnesi kapsamında Ankara’daki hayranlarıyla buluşuyor! Turnenin Ankara ayağı ise IF Performance Hall’de 27 Eylül 2017’de gerçekleşecek..

JAY JAY JOHANSON

İsveç doğumlu şarkıcı ve besteci Jay Jay Johanson, 1996″da yayınladığı ilk albümü “Whiskey”de kendine has jazzy, trippy vokali ile dikkat çekerek dünya listelerinde hızla yükselmeyi başardı. Bu albümün unutulmaz şarkıları “So Tell the Girls That I Am Back in Town” ve “It Hurts Me So” ile akıllarda yer ettikten sonra, yayınladığı her albümüyle farklı bir tat yakaladı. Dinleyici kitlesi gittikçe genişleyen, müziğinin sınırları İsveç”i aşarak tüm Avrupa ve hatta Amerika”ya yayılan sanatçı, sesindeki melankolik, gizemli hava ve sıradışı görüntüsü sayesinde dinleyicilerini hipnotize eden bir güce sahip.

Müzik kariyerine çok genç yaşlarda başlayan ve yayınladığı her albümde farklı müzik türlerini deneyimleyen Jay-Jay Johanson, oldukça zengin bir repertuvara sahip. Jazzy ve trippy vokalleriyle dikkatleri üzerine çeken Johanson’un yarattığı karanlık ve mistik atmosferin cazibesi, müziğinin sınırlarını genişletebilmesindeki en önemli etkenlerden biri. Farklı sanat projeleriyle de ismini geniş kitlelere duyuran yetenekli müzisyen, 1996’dan bugüne üretimini devam ettirerek, pek çok başarılı albüm ve single yayınladı.

Saat: 21.00

Etkinlik Ücreti : 44 TL olarak Biletix Etkinlik Sayfası‘ndan biletlerinizi satın alabilirsiniz.

  Mekan Bilgileri    Diğer Etkinlikler            Bugün                 Bu Hafta Sonu    

 
Bir Cevap Yazın