18 Ağustos 2017 – FuckUp Nights Ankara: Vol VII – If Performance Hall

FuckUp Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir hareket. Zaten “FuckUp” da, İngilizce “batırmak, eline yüzüne bulaştırmak” anlamına geliyor. Bundan sadece 4 yıl önce, Meksika’da bir araya gelen 5 girişimci arkadaş, başarısızlığın paylaşılmasına ve başarıya giden yolda olumlu bir adım olarak görülmesine gönülden inandılar. Bu inancı paylaşan insan sayısı çok büyük bir hızda arttı ve FuckUp Nights hareketi çok kısa bir sürede 192 şehir ve 66 ülkeye yayıldı.

Başarı hikayelerini çok dinledik. Bir de başarısızlık hikayelerini dinleyelim ve ilham alalım dedik. Ne de olsa, yapılan doğruyu tekrarlamanın tek bir yolu var. Yapılan yanlışı tekrarlamamanın ise binlerce heyecanlı ve farklı yolu!

Neler Olacak?
Çoğunuzun tanıdığı, motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde üç ‘fuck up’ tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı bizlerle deneyimlerini paylaşacak. Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını 7 dakika içinde apaçık ortaya dökecekler. Kendi kendilerine dökemezlerse, Mehmet Auf moderatörlüğünde, hepimiz sorularımızla yardımcı olacağız 🙂

Hep birlikte, yapılan yanlışlara alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız ve başkalarının ‘fuck up’ larından dersler çıkaracağız.

Program
19.00 – 19.30 Kayıt
19.30 – 20.00 Takılma, sohbet, networking
20.00 – 22:00 Konuşmacılar ve Soru Cevap
22:00 – 22:30 Takılma, sohbet, networking
00.30 POPeye Live 

Saat 19.00′da başlayacak etkinliğin biletleri 20 TL.

Biletleri, Biletix Etkinlik Sayfası üzerinden temin edebilirsiniz. 

  Mekan Bilgileri    Diğer Etkinlikler            Bugün                 Bu Hafta Sonu    

 
Bir Cevap Yazın