12 Aralık 2017- Evrencan Gündüz Konseri – IF Performance Hall

Ankara konser etkinlikleri arasında genç bir müzisyeni ağırlıyoruz. Babası Asım Can Gündüz’ün izinden giderek genç yaşta (adam 96’lı yahu) iyi müzikler yapmaya başlayan Evrencan Gündüz, 12 Aralık Salı akşamı IF Performance Hall sahnesinde sizlerle. Rock’n Purple’da en iyi solist  ve rock kategorisinde en iyi grup ödülü, Don’t Let Me Down (Beatles) parçasında yaptığı düzenleme ile kemençeyi parçada kullanarak, en değişik enstruman ödülüyle toplamda 3 ödül kazanmıştır. 

Kendi “Akustik Solo” programlarının yanısıra, grubu “Evrencan Gündüz Quartet” ile konser çalışmaları yanı sıra beste ve albüm çalışmalarına devam etmektedir. Müzik hayatına devam eden Evrencan, gelecekte Dünyanın en iyi Jazz ve Blues müzisyenlerinden olma amacının yanında, İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği Fakültesindeki akademik kariyerini tamamlamak için  çalışmalarına devam etmektedir.

Saat 22.00’de başlayacak konserin biletleri 38.50 TL. Bilet satın almak için: Biletix Etkinlik Sayfası (Biletleri, salonun girişinden hizmet bedeli ödemeden de satın alabilirsiniz.)

  Mekan Bilgileri    Diğer Etkinlikler            Bugün                 Bu Hafta Sonu    

 

 

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*