06 Aralık 2017 – Ceylan Ertem Konseri (Sezen Aksu Tribute)

Ankara’nın en iyi eğlence mekanlarından Jolly Joker yine bir konser etkinliğiyle karşınızda! Sevilen sanatçı Ceylan Ertem, 06 Aralık’ta Jolly Joker Ankara sahnesinde. Hem de en güzel Sezen Aksu şarkılarıyla.

2010 yılında ilk solo albümü ‘Soluk’, 2012 yılında ise ‘Ütopyalar Güzeldir’ albümü yayınlandı. Her iki albüm de birçok eleştirmen tarafından olumlu yorumlar aldı ve yılın en iyi albümleri arasına girdi.

Barana ile Amsterdam’da kaydettikleri Xenolopolis albümü Baykuş Müzik etiketiyle yayınlandı. Kasım 2014 tarihi itibariyle ise Sony Müzik etiketiyle 3. solo albümü Amansız Gücenik’i paylaşan Ceyl’an Ertem’i, Nisan ayında JazzAhead sahnesinde gördük.

– VIP ve Sahne Önü bilet sahiplerinin, 0 (533) 420 18 06 – 0312 4241111 nolu telefona rezervasyon yaptırmaları rica olunur.
– VIP ve Sahne Önü bilet sahiplerine, minumum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır.

Saat 21.00’de başlayacak konserin biletleri Bistro: 112 TL, Normal: 56 TL. Biletleri, Biletix Etkinlik Sayfası‘ndan veya Jolly Joker Ankara gişesinden temin edebilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi, Biletix hem kar payı hem de hizmet bedeli alıyor. Biletleri gişeden temin etmeniz daha ekonomik olacaktır.  Mekan Bilgileri    Diğer Etkinlikler            Bugün                 Bu Hafta Sonu   
Bir Cevap Yazın