Ankara’nın en iyi eğlence mekanlarından Jolly Joker yine bir konser etkinliğiyle karşınızda! Sevilen sanatçı Ceylan Ertem, 09 Eylül’de Jolly Joker Ankara sahnesinde …

2010 yılında ilk solo albümü ‘Soluk’, 2012 yılında ise ‘Ütopyalar Güzeldir’ albümü yayınlandı. Her iki albüm de birçok eleştirmen tarafından olumlu yorumlar aldı ve yılın en iyi albümleri arasına girdi.

Barana ile Amsterdam’da kaydettikleri Xenolopolis albümü Baykuş Müzik etiketiyle yayınlandı. Kasım 2014 tarihi itibariyle ise Sony Müzik etiketiyle 3. solo albümü Amansız Gücenik’i paylaşan Ceyl’an Ertem’i, Nisan ayında JazzAhead sahnesinde gördük.

2015 sonunda, içinde 10 adet yeniden yorumun yer aldığı YUH! albümünü dinleyicileri ile paylaştı.

Türkiye’nin doğusunda, Gaziantep’ de kaydettiği son albümü ‘Yine de Amin’i Şubat ayında gün yüzüne çıkaran şarkıcı ve şarkı yazarı, yurt içi ve yurt dışı konserlerine durmaksızın devam ediyor.

– VIP ve Sahne Önü bilet sahiplerinin, 0 (533) 420 18 06 – 0312 4241111 nolu telefona rezervasyon yaptırmaları rica olunur.
– VIP ve Sahne Önü bilet sahiplerine, minumum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır.

Etkinlik Saati : 22.00

Etkinlik Ücreti : 56 TL’den başlayan seçeneklerle Biletix‘ten, ayrıca 44 TL olarak fırsat kuponunuzu şuradan satın alabilirsiniz. satın alabilirsiniz.

  Mekan Bilgileri    Diğer Etkinlikler            Bugün                 Bu Hafta Sonu