19 Mayıs 2017 -Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars – Hacettepe Üni. Beytepe Kam.

Ankara etkinlik listemizde bu hafta Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, 21. Uluslararası Ankara Caz Festivali’nde sizlerle buluşuyor.

“Perküsyon üstadı ve çok yönlü bir sanatçı Ayhan Sicimoğlu, “Latinturco” müzik üzerine bir dünya grubu olan Latin All Stars ile verdiği sayısız konserde Latin müziğin bütün ateşini sahneye taşımaya devam ediyor. Türkiye’nin birçok ilinde sevenleriyle buluşan grup, her konserlerinde olduğu gibi “hastası” olacağınız popüler caz standartlarını ve Latin caz şarkılarını yorumlayacaklar. Katkılarından dolayı Hscettepe Üniversitesi’ne teşekkür ederiz.

Sanatçı Ayhan Sicimoğlu, gezi ve kültür programları ile tanınmaktadır. Müzisyen, gezgin, radyocu, TV programcısı Sicimoğlu; Talas ve Tarsus Amerikan kolejlerinden mezun olmuş, Hacettepe’de Üniversite eğitiminin ardından İngiltere’de Bournemouth and Poole College of Art’da fotoğraf ve film bölümlerini tamamlamış, müzisyen olarak beş yıl Roma’da yaşamış, ardından New York’a yerleşmiştir. Son dönemlerde TV’de “Ayhan Sicimoğlu ile Renkler” adlı gezi ve kültür programını, Digitürk’te “Gastronomi Maceraları” ve İZTV’de “Limonata” programlarını hazırlayıp sunmaktadır. Joy FM’de “Latin Lover” radyo programını yürütmekte ve kurucusu olduğu “Latin All Stars” grubu ile performanslar sergilemeye devam etmektedir.”

Saat: 18.00

Etkinlik ücreti: 23 TL

Bilet satın almak için: Biletix Etkinlik Sayfası

Diğer Ankara etkinlikleri için tıklayınız.
Bir Cevap Yazın