15 Aralık 2017 – Stand up: İrfan Değirmenci “Anne Ben Artist Oldum”

Ankara Aralık ayı etkinlik listemizde bir stand-up gösterisi var. 15 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’de,  İrfan Değirmenci “Anne Ben Artist Oldum” gösterisiyle Çankaya Belediyesi Yılmaz Güney Sahnesi’nde!

İrfan Değirmenci’nin ünlü olma, şöhretle baş etme, şöhreti toplumun faydasına kullanma gibi konuları mizahi bir dille irdelediği iki perdelik, müzikli tek kişilik gösterisi 15 Aralık’ta Yılmaz Güney Sahnesi’nde…

20 yıl televizyon haberciliği yapan İrfan Değirmenci, bir sabah uyandığında kendini dev bir işsiz olarak bulur! Ülke şartlarının işsiz bıraktığı Değirmenci, haber anlatmanın dışında ne gibi yetenekleri olduğunu sorguladığı 6 ayın ardından her zaman en iyi yaptığı şeyi yapabileceğine karar verir: insan öykülerini ve insanlık hallerini kendine özgü üslubuyla anlatmaya devam edecektir ancak bu kez Tv ekranında değil, sahnelerde. Anne Ben Artist Oldum, İrfan Değirmenci’nin ünlü olma, şöhretle baş etme, şöhreti toplumun faydasına kullanma gibi konuları mizahi bir dille irdelediği iki perdelik, müzikli tek kişilik gösterisi. İrfan Değirmenci, stand-up gösterisinde seyircilere yalnızca tv’den tanıdıkları bir ismin farklı becerilerini görme şansı vermiyor aynı zamanda kendi içlerindeki gizli yetenekleri de ortaya çıkarmalarına imkan tanıyor!

Etkinliğin biletlerini 33 TL karşılığında Grupanya’dan alabilirsiniz. 

Diğer Ankara etkinlikleri için tıklayınız.
Bir Cevap Yazın