08 Temmuz 2017- Açık Hava Film Gösterimi: Hayatımın Şarkısı

Ankara’da kültür-sanat etkinliklerinin vazgeçilmez mekanlarından biri olan CerModern, tüm yazı kurtaracak bir açık hava film dizisini yaz boyu bizlere sunuyor. 08 Temmuz’da ise Fransız yapımı “Hayatımın Şarkısı” filminin gösterimi yapılıyor.

2014 / Komedi, Dram, Müzik / 1 saat 46 dk / 19 Haziran 2015

Yönetmen : Eric Lartigau

Oyuncular : Louane Emera, Karin Viard, François Damiens, Eric Elmosnino

Fransa’nın kırsal bölgelerinden birinde yaşayan ve geçimini mandıracılıktan sağlayan Bélier ailesinin, 16 yaşındaki Paula (Louane Emera) hariç, tüm fertleri işitme engellidir. Çiftlikteki ve evdeki birçok işle tek başına ilgilenmeye çalışan Paula, diğer aile fertlerinin dış dünyayla kurduğu tek iletişim kanalıdır. Çiftlikteki işler dışında, hemen her gün annesi, babası ile kardeşinin mecburi çevirmenliğini de yapmaktadır. Bu sırada, yaklaşan yerel seçimlerde belediye başkanlığına adaylığını koyan babasının Paula’ya daha da fazla ihtiyacı vardır. Fakat Paula bir gün, müziğe karşı büyük bir yeteneği olduğunu keşfeden müzik öğretmeninin de ısrarlarıyla, Radio France’ın düzenlediği müzik yarışmasına katılmaya karar verir. Ve eğer bu yarışma sonucunda başarılı olursa Paris’te yaşayacaktır. Kendi hayalleri ve ailesi arasında sıkışıp kalan Paula’nın alacağı karar, hayatının geri kalanı için belirleyici olacaktır

Türkçe altyazılıdır. Kontenjan 800 kişi ile sınırlıdır. Biletler, Pazartesi hariç hergün 10:00-20:00 saatleri arasında CerModern Mağaza ve etkinlik günü saat 17:30’dan itibaren CerModern bilet gişesinden temin edilmektedir. Etkinlik alanına yiyecek-içecek alımına izin verilmemektedir. Gösterim açık havada gerçekleşeceği için izleyicilerin hava koşullarına göre giyinmeleri tavsiye edilir.

Saat: 20.45

Bilet Ücretleri: Tam 15 TL Öğrenci 10 TL (Gişede öğrenci kimlik kartı göstermek zorunludur.) Bisikletli %10 indirim

Diğer Ankara etkinlikleri için tıklayınız.
Bir Cevap Yazın