29 Temmuz 2017- 90’lar Partisi ve Uptown ft. Müge- IF Performance Hall

Ankara konser/gece hayatı etkinliklerinin vazgeçilmez mekanlarından IF Performance Hall yeni bir konseptle karşımıza çıkıyor. “90’lar Partisi” 29 Temmuz Cumartesi IF PERFORMANCE Hall’de!

90’lardaki çocukluk anılarınız, ilk aşkınız, büyüdüğünüz yer, hayalleriniz, oyuncaklarınız, kasetler… Hepsi hala içinizde bir yerde, hepsi 90’larda.

Bizleri büyüten, olgunlaştıran ve hayallerimizin içine yerleştirdiğimiz 90’ların Türkçe ve Yabancı Pop şarkıları ile sizleri sınırsız eğlenceye davet ediyoruz.

Parti sonrasında ise “UPTOWN ft. MÜGE” IF PERFORMANCE Hall’de!

Yıllardır Ankara, Eskişehir, Antalya, İstanbul gibi şehirlerde köklü gruplarda sahne alan ve bar seyircisine kaliteli, eski, yeni, unutulmayan İngilizce &Türkçe pop şarkılar sunmak isteyen müzisyenler Uptown ile bir araya gelerek kendi çalışmalarının yanında bar sahnesinde de yer almak isteyen Müge ile Ankara ve Eskişehir’in çeşitli mekanlarında sahne almaya başlamıştır. 

Uptown ft. Müge, zengin repertuarı ile; Rihanna, Bruno Mars, Joss Stone, Beyonce, Sia, Duman, Maroon 5, Gala, Moloko, Sezen Aksu, Ed Sheeran gibi sanatçılardan Disco-Pop, Soul, R&B, Türkçe Pop tarzında parçalar yorumlamaktadır.

Program

Kapı Açılış 21.00
90’lar Partisi 21.00 – 00.30
Uptown Ft. Müge 00.30
Giriş 30 TL+1 içecek

Mekan Bilgileri    Diğer Etkinlikler            Bugün                 Bu Hafta Sonu    
Bir Cevap Yazın