28 Nisan 2017 – Film Gösterimi: Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku

Ankara kültür ve sanat hayatının renkli mekanlarından Bambu Kültürevi, film gösterimlerine devam ediyor. 28 Nisan Cuma günü, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Sezin Akbaşoğulları’nın oynadığı “Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku” adlı filmin gösterimi var. 

Film Hakkında Bilgi

İlk kitabını yazmaya çalışan Arif, zamanının önemli bir kısmını kitabı üzerine kafa yorarak geçirir. Ona göre hayat başta kadınlar ve ilişkiler olmak üzere pek çok çözümsüz soruyu içermektedir. İlişkiler konusunda bir türlü dikişi tutturamayan Arif her daim kafasını kurcalayan bu soruların peşindedir. Fakat beklemediği bir anda Müzeyyen’in ortaya çıkmasıyla, o güne dek bildiği ya da öğrenmeye çalıştığı her şey bir anda tersyüz olur. Zira Müzeyyen’in cazibesine kapılmamak elinde değildir ve kendini bu ilişkinin akışına bırakır. 

Saat 19.30’daki etkinliğe katılım için 10 TL katkı payı ödemeniz gerekiyor fakat güzel bir haberim var. Bu 10 TL’ye mısır ve gazoz ücreti dahil. Katılım genellikle yoğun olduğu için, 0506 447 62 21 no’lu telefondan rezervasyon yaptırmanız sizin için daha iyi olur. Rezervasyon yaptıranların biletleri en geç film gösterimine 2 gün kala almaları gerekmektedir.

Adres: Bambu Kültürevi, İzmir 2 Cadde 45/18-Kızılay-Çankaya

 

Diğer Ankara etkinlikleri için tıklayınız.
Bir Cevap Yazın