27 Nisan 2017- Zakkum Konseri

Ankara gece hayatının en iyi mekanlarından biri olan IF Performance Hall yine ilgi çekici bir konser etkinliği ile karşımızda. “Bir Gece Yarası” adlı yepyeni albümüyle sahnelere dönüş yapan rock grubu Zakkum, şarkılarını 27 Nisan’da IF Performance Hall sahnesinde sevenlerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

“Bir Gece Yarası”, 1999 yılında Raindog adıyla Ankara’da kurulmuş olan Zakkum’un beşinci stüdyo çalışması ve on dört yeni şarkıdan oluşuyor. DMC Müzik etiketli yeni Zakkum albümünde; tüm sözler Cem Senyücel’e, tüm besteler ise Yusuf Demirkol’a ait.

“Zehr-i Zakkum”, “13”, “Ben Böyle Değildim” ve “Her Gün Sonbahar”ın ardından, şubat 2016 tarihli yeni albümleri “Bir Gece Yarası” turnesi ile Zakkum, sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Konserin başlangıç saati 20.00 ama giriş kapıları 21.00’de açılıyor. 30 TL olan biletleri, IF Performance Hall gişesinden alabilirsin. “Yok ben evden çıkmak istemiyorum, biletleri oturduğum yerde alacağım.” derseniz, sizi Biletix Etkinlik Sayfası‘nda doğru alalım 🙂 Ama dikkat. Biletix’de biletler 33 TL. Sonra uyarmadı demeyin.

Diğer Ankara etkinlikleri için tıklayınız.

 
Bir Cevap Yazın