18 Nisan 2017- Iyeoka Konseri

Ankara Nisan ayı konser etkinlikleri arasında dünyaca ünlü bir isim var! “Simply Falling” adlı şarkısıyla listeleri alt üst eden Amerikalı sanatçı, eğitmen, şair, aktivist ve TED Global üyesi Iyeoka, 18 Nisan’da Jolly Joker Ankara Sahnesi’nde…

Müziğe olan tutkusunu The Rock By Funk Tribe grubu ile kariyerine dönüştüren Iyeoka, o güne kadar yazdığı şiirleri caz, soul ve blues’la buluşturunca ortaya eşsiz besteler çıktı. İlk solo albümü “Black and Blues”‘u 2004’te Phanai etiketiyle yayınlayan Iyeoka, U2’nun hit parçalarından “Desire”‘ı da cover’ladığı albümü “Hum The Bass Line”‘ı 2008 senesinde dinleyicileriyle buluşturdu. 2011’de R&B şarkı kategorisinde “Bağımsız Müzik Ödülleri”ne aday gösterilen sanatçı, Femi Kuti, Zap Mama ve Soulive gibi blues, soul ve cazın önemli isimleriyle beraber aynı sahnede performans sergileyerek müzik dünyasındaki yerinin kalıcı olduğunu kanıtladı.  

Sesi ve vokaliyle Nina Simone’a benzetilen Iyeoka,sevilen şarkılarıyla unutulmaz bir akşam için 18 Nisan Salı akşamı Jolly Joker Ankara’da hayranlarıyla buluşuyor.

Saat: 20.00

Etkinlik Ücreti: 56-134 TL

Bilet satın almak için: Biletix Etkinlik Sayfası

  Mekan Bilgileri    Diğer Etkinlikler            Bugün                 Bu Hafta Sonu    

 
Bir Cevap Yazın