13 Nisan 2017 – Film Gösterimi: İnsanları Seyreden Güvercin

13 Nisan perşembe akşamı için bütçe dostu bir etkinlik önerimiz var. Ankara Us Atölyesi’ndeki ücretsiz sinema gösterimlerinde bu hafta, ünlü yönetmen Roy Andersson’un “İnsanları Seyreden Güvercin” adlı filmi perdeye yansıtılacak. 

Roy Andersson’ un 23 senesini verdiği serinin üçüncü filmi olan “İnsanları Seyreden Güvercin”in konusu:

Sam ve Jonathan ellerinde bavullarıyla insanlara onları eğlendirecek ürünler satmaya çalışan iki gezgin satıcıdır. Satmaya çalıştıkları ürünler vampir dişleri ya da canavar maskeleri gibi klasikleşmiş oyuncaklardan oluşmaktadır. Ancak ironik bir şekilde aslında ne Sam ne de Jonathan mutludur. İşleri ise çok da parlak değildir. Zira ikisi de satış konusunda pek becerikli değildir, üstüne yalan söylemek konusunda da başarılı değildirler. İnsanları bu eğlenceli ürünleri almak için ikna etmenin yollarını aramaya devam ederler. Artık biraz daha süslü laflar bulup kapı kapı dolaşmayı deneyeceklerdir, bu esnada da çevrelerinde tuhaf şeyler yaşanmaya başlar.

Saat 19.00’da başlayacak etkinlik ücretsizdir. Öncede rezervasyon yaptırmak isterseniz:  0542 418 28 58 no’lu telefondan yerinizi ayırtın.

Adres: Karanfil 2 Sokak No 44 KAT 2
(Kafe Dengi Binası) Meşrutiyet/Kızılay

Diğer Ankara etkinlikleri için tıklayınız.

 
Bir Cevap Yazın