13 Eylül 2017- Zerrin Mete Konseri – IF Performance Hall

Ankara konser etkinlikleri arasında bu ay kendine özgü tarzı ve güçlü sesi ile Türk Rock camiasının nitelikli kadın vokallerinden Ankara’lı müzisyen Zerrin Mete var. 13 Eylül’de IF Performance Hall sahnesinde sizlerle…

Kendine özgü tarzı ve güçlü sesi ile Türk Rock camiasının nitelikli kadın vokallerinden Ankara’lı müzisyen Zerrin Mete’nin  Geçip Giden isimli albümü Aralık ayında dijital platformlarda yayınlandı. 10 yıldır müzik çalışmalarına İstanbul’da devam eden Zerrin Mete Albümünü İstanbul ve Ankara’da kaydetmiş.Güçlü sesi, çarpıcı gitar soloları, müziğin business’a! kurban edilmediği yıllardan kalan içten melodiler ile her yaş ve tarzdan rock dinleyicisinin kendisine ait bir parçayı yaşayacağı bir albüm olmuş.

Uzun yıllara dayanan kaliteli müziğin parçası olma serüveninde gerek H2000 festivalinin unutulmaz yeni yetenekler yarışmasının birincisi Parmakizi Grubu, DoRock’çıların yakından tanıdığı ROCKZEN gerekse de yıllar içinde görev aldığı birçok grupta vokali ve müzikalitesi ile adından söz ettiren, aynı zamanda yetiştirdiği öğrenciler’in projelerine verdiği destekle ülkemizde kaliteli müziğe gönül verenler arasında saygın bir isme sahip olan Zerrin Mete, albümünde  ilkeli, kaliteli, bağımsız ve salt müziği odak noktasına alan tarzından vazgeçmemiş.

Saat: 21.00

Etkinlik Ücreti: 27 TL

Bilet satın almak için : Biletix Etkinlik Sayfası (Ayrıca salonun girişinden hizmet bedeli ödemeden satın alabilirsiniz.)

  Mekan Bilgileri    Diğer Etkinlikler            Bugün                 Bu Hafta Sonu    

 

 
Bir Cevap Yazın