12-13-14 Mayıs 2017 – Coffee Carnaval “Reggae Session”

Mayıs 2017’de ikincisi düzenlenecek olan Coffee Carnaval bu kez bambaşka bir konseptle karşınıza çıkıyor. Şehrin “Festival” kültürünü değiştiren Coffee Carnaval’ın yeni konsepti “Reggae Session”…

12-13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Coffee Carnaval Reggae Session Ankara Golf Kulübü’nün doğayla iç içe ortamında organize edilecek ve yine 3. dalga Speciality Coffee akımının en iyi temsilcileri, geleneksel Türk kahvesinin duayenleri ile Şehri buluşturmaya devam edecek.

Türkiye’nin en büyük Reggae grubu SATTAS, alt gruplar ve DJ performanslar IF Performance Hall sponsorluğunda karnaval için geliyor. Nitelikli kahve temsilcileri ve şampiyon baristalar, düzenlenecek workshop ve seminerlerle kahve konusunda merak edilen detayları ve bilinmeyen teknikleri ziyaretçilerimizle paylaşıyor.

Misafirlerine benzersiz konseptler sunan ve bu kez açık alanda düzenlenecek olan Coffee Carnaval, kurulacak özel sahneler, eğlence odaklı ses ve ışık showları, özel buluşma noktaları ve Reggae’nin birleştirici ruhunu en iyi temsil eden grupları biraraya getirerek hafızalardan kolay kolay silinmeyecek bir atmosfer yaratıyor.

Karnavala katılım için biletleri, Biletix Etkinlik Sayfası‘ndan temin edebilirsiniz. Biletler, 12 Mayıs: 25 TL, 13 Mayıs: 25 TL, 14 Mayıs: 25 TL

Adres: Ahlatlıbel Golf Tesisleri, Çankaya Belediyesi tesisleri yanı, İncek Bulvarı No:9, 

 

Diğer Ankara etkinlikleri için tıklayınız.
Bir Cevap Yazın