09 Aralık 2017- Vega Konseri – IF Performance Hall

Ankara’nın en iyi canlı performans mekanlarından biri olan IF Performance Hall, 09 Aralık Cumartesi akşamı, Vega’nın yeni albümün ilk Ankara konserine ev sahipliği yapacak. 

Türk rock müziğinin mihenk taşı Vega, GRGDN Müzik etiketiyle yayınlanan ve 10 şarkıdan oluşan yeni albümü “Delinin Yıldızı” geri döndü. Deniz Özbey ve Tuğrul Akyüz’den oluşan grup, 2012’den bu yana büyük bir özveri ile üzerinde çalıştıkları yeni albümleri “Delinin Yıldızı” ile müzik marketlerde ve dijital platformlarda müzikseverler ile buluştu.

Plak olarak da yakında satışa sunulacak olan albüm, yayınlandığı ilk günden itibaren iTunes’da en çok satan albümler listesinde 1 numaraya yerleşti. 
 
1996 yılında elektro pop, elektro rock arası bir çizgide müzik yapmaya başlayan grup, “Tamam Sustum” (1999), “Tatlı Sert” (2001) ve “Hafif Müzik” (2005) albümleriyle Türk modern rock müziğinde kült sıfatına oturdu.
 
10 yeni şarkıdan oluşan “Delinin Yıldızı” albümünü, müzikal birlikteliklerindeki uzun yol arkadaşları Serkan Hökenek ile birlikte kaydettiler.  

Kapı Açılış: 21.00
VEGA 22.00
Giriş 50 TL

Bilet satın almak için Biletix Etkinlik Sayfası

Mekan Bilgileri    Diğer Etkinlikler            Bugün                 Bu Hafta Sonu    
Bir Cevap Yazın