Öne Çıkan Etkinlikler

22Oca(Oca 22)14:30Öne ÇıkanlarÇini sanatçısı Çiğdem ÜNAL ile çini dersleri14:30 312.Cafe

24Oca(Oca 24)21:30Öne ÇıkanlarKurtalan Ekspres Konseri21:30 Noxus

25Oca(Oca 25)19:00Öne ÇıkanlarDünya'dan Lezzetler : İspanya19:00 L'avare Sahne

27Oca(Oca 27)20:00Öne ÇıkanlarNadejda Tzanova Chopin Resitali20:00 The Podium Hall

Ocak, 2018

Etkinlikleri Filtrele

06Ocaallday31alldaySergi: Koku ve Şehir | Exhibition: Scent and the City(Tüm gün)

18Ocaallday25MaralldaySergi / Exhibition: d Grubu...yeniden(Tüm gün) CerModern

20Oca(Oca 20)00:0004Şub(Şub 4)00:00Cepa Lego Festivali00:00 - (Şubat 4) 23:59

20Ocaallday04ŞuballdayEskimeyen Bir Klasik: Ralli Sergisi!(Tüm gün) Ankamall AVM

20Oca(Oca 20)09:3002Şub(Şub 2)09:301. Grup: Dijital Çağ Atölyesi Yarıyıl Tatili Teknoloji Kampı09:30 - (Şubat 2) 16:30

20Oca(Oca 20)14:0004Şub(Şub 4)14:00Armada AVM Ocak Ayı Çocuk Etkinlikleri14:00 - (Şubat 4) 19:00

20Oca(Oca 20)14:0028(Oca 28)14:00Next Level AVM Ocak Ayı Çocuk Etkinlikleri14:00 - 16:01 (28)

21Oca(Oca 21)16:0128(Oca 28)16:01Cepa Ocak Ayı Çocuk Etkinlikleri16:01 - 20:01 (28)

22Ocaallday02ŞuballdayBig Kids Camp - Çocuklar Geleceği Kodluyor(Tüm gün)

22Oca(Oca 22)10:0025(Oca 25)10:00Winter Boot Camp10:00 - 17:00 (25) ODTÜ

22Oca(Oca 22)14:30Öne ÇıkanlarÇini sanatçısı Çiğdem ÜNAL ile çini dersleri14:30 312.Cafe

22Oca(Oca 22)20:00Arzum Biner Konseri (Her Pazartesi)20:00 Bis by Newcastle

22Oca(Oca 22)20:30Konser: Akis - Up Lost Pub (Her Pazartesi)20:30 Bis by Newcastle

22Oca(Oca 22)20:3023(Oca 23)20:30Bir Delinin Hatıra Defteri20:30 - 20:30 (23)

22Oca(Oca 22)21:00Boyalı Kuş Konseri (Her Pazartesi)21:00 Nefes Bar

22Oca(Oca 22)23:59Bizimkiler ile 90’lar Gecesi (Her Salı)23:59 IF Performance Hall

23Oca(Oca 23)16:00Karlar Ülkesi (Frozen)16:00 Antares Sanat Merkezi

23Oca(Oca 23)19:00Bowling Etkinliği19:00

23Oca(Oca 23)19:00Madalyon Psikosinema Akşamları19:00

23Oca(Oca 23)21:00CANLI RADYO21:00

23Oca(Oca 23)21:00Jehan Barbur // IF Performance Hall21:00

23Oca(Oca 23)21:00Plak Gecesi (Her Salı)21:00 Nefes Bar

23Oca(Oca 23)21:00Onur Şener Band (Her Salı)21:00 Bis by Newcastle

23Oca(Oca 23)21:30Danzonn Latin Night (Her Salı)21:30 6:45 KK Ankara

23Oca(Oca 23)22:30Anıl Selvi ile Türkçe Pop Gecesi (Her Salı)22:30 Passage Performance

24Ocaallday21ŞuballdaySergi / Exposition: Nadar'ın Büyük Portreleri(Tüm gün) CerModern

24Oca(Oca 24)18:30Gelin birlikte olsun - Birlikte yemek yapalım18:30 312.Cafe

24Oca(Oca 24)19:302.Geleneksel “Türk Sanat Müziği Gecesi”19:30

24Oca(Oca 24)19:30Cem Adrian Konseri19:30

24Oca(Oca 24)20:00Tarih Belgeseli: Nazilerin Karanlık Dünyası: Hitler'in Son Yılı20:00 Bambu Kültür Evi

24Oca(Oca 24)20:00NHKM Caz Gecesi20:00 Nazım Hikmet Kültür Merkezi

24Oca(Oca 24)20:00Begül Erhan Gitar Resitali // AST [Ankara]20:00 Ankara Sanat Tiyatrosu

24Oca(Oca 24)20:00Film Gösterimi ve Söyleşi: SİLÜET (Ücretsiz)20:00 Düşkapanı Sanat Merkezi

24Oca(Oca 24)20:00Klasiklerden Piazzolla'ya Tangolar, TangoArtı20:00 Mozarthaus

24Oca(Oca 24)20:00Notre Dame’ın Kamburu Muzikali20:00 MEB Şura Salonu

24Oca(Oca 24)21:00Senforock21:00 Jolly Joker Ankara

24Oca(Oca 24)21:00Emre Nalbantoğlu - IF Performance Hall Ankara21:00 IF Performance Hall

24Oca(Oca 24)21:00Distant Ship (Pink Floyd Tribute)21:00 Route

24Oca(Oca 24)21:30Öne ÇıkanlarKurtalan Ekspres Konseri21:30 Noxus

24Oca(Oca 24)22:00Grup İz - NEFES22:00 Nefes Bar

24Oca(Oca 24)22:00Küba Gecesi (Ibis Maria Guarnaluse) / 6:45 KK Ankara22:00 6:45 KK Ankara

24Oca(Oca 24)23:59Slang feat. Gözen Vural (Her Perşembe)23:59 IF Performance Hall

25Oca(Oca 25)19:00Öne ÇıkanlarDünya'dan Lezzetler : İspanya19:00 L'avare Sahne

25Oca(Oca 25)19:00Bize Gelen Bizdendir Tiyatro Oyunu (Ücretsiz)19:00

25Oca(Oca 25)20:3026(Oca 26)20:30Çingeneler Zamanı Müzikali20:30 - 23:00 (26) MEB Şura Salonu

25Oca(Oca 25)21:00ZAKKUM Konser /IF Performance Hall21:00

25Oca(Oca 25)21:00Lal Gazel Konseri (Her Perşembe)21:00 Nefes Bar

25Oca(Oca 25)22:01The Doors Tribute-Mr. Mojo Risin'22:01 6:45 KK Ankara

25Oca(Oca 25)22:30Karakedi Konseri (Her Perşembe)22:30 Noxus

26Oca(Oca 26)00:0010Şub(Şub 10)00:00Cezmi Orhan Resim Sergisi 26 Ocak 10 Şubat 201800:00 - (Şubat 10) 00:00

26Oca(Oca 26)11:0028(Oca 28)11:00Gençler İçin Bilim Seminerleri11:00 - 17:00 (28)

26Oca(Oca 26)16:00Karlar Ülkesi (Frozen)16:00 Antares Sanat Merkezi

26Oca(Oca 26)19:30Uğur Mumcu Bugüne Sesleniyor19:30 Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi

26Oca(Oca 26)19:30Yeni Yıl Konseri19:30

26Oca(Oca 26)20:00ÜFÜRÜKÇÜ20:00 Düşkapanı Sanat Merkezi

26Oca(Oca 26)20:00Camille20:00

26Oca(Oca 26)20:00Soba Ateşinde Kestane/Plak Gecesi Vivaldi * Plak Çalar İle20:00

26Oca(Oca 26)20:30Çok da Fifi - Hatunlar Stand Up20:30

26Oca(Oca 26)20:30Savaşçı - Düş Zamanı Masalları20:30

26Oca(Oca 26)20:30Dilli Düdük ( Fütursuz Doğaçlama)20:30 Route

26Oca(Oca 26)21:00Tan Taşçı Ankara'da21:00 Jolly Joker Ankara

26Oca(Oca 26)21:00Feridun Düzağaç @Ankara 6:45 KK21:00

26Oca(Oca 26)21:30Agapi Konseri (Ücretsiz)21:30 Nefes Bar

26Oca(Oca 26)22:01Maske Konseri (Her Cuma)22:01 UP Lost Pub

26Oca(Oca 26)23:00Can Gox at Hayal Kahvesi Ankara23:00 Hayal Kahvesi Ankara

27Oca(Oca 27)00:0003Şub(Şub 3)00:003. Grup: Dijital Çağ Atölyesi Yarıyıl Tatili Teknoloji Kampı00:00 - (Şubat 3) 00:00

27Oca(Oca 27)00:0003Şub(Şub 3)00:004. Grup: Dijital Çağ Atölyesi Yarıyıl Tatili Teknoloji Kampı00:00 - (Şubat 3) 00:00

27OcaalldaySinema Seminerleri – Sinema ve Televizyonda Çağdaş Hikayeler(Tüm gün: Cumartesi)

27Oca(Oca 27)14:30CerEdebiyat Söyleşisi: Başar Başarır14:30 CerModern

27Oca(Oca 27)15:30Nasreddin Hoca15:30 Antares Sanat Merkezi

27Oca(Oca 27)15:31Diz Üstü Çorap Örme Atölyesi15:31 312.Cafe

27Oca(Oca 27)16:00Ayizi Kadınlarıyla Sohbetler: Burçe Bahadır16:00 CerModern

27Oca(Oca 27)17:00Şan ve Piyano Resitali17:00

27Oca(Oca 27)17:00Elsa & Anna Bubble Show17:00 Antares Sanat Merkezi

27Oca(Oca 27)19:30FilmKafası: Maud'la Bir Gece19:30 Atölye Kaf

27Oca(Oca 27)20:00Öne ÇıkanlarNadejda Tzanova Chopin Resitali20:00 The Podium Hall

27Oca(Oca 27)20:00Tiyatro: Palto20:00

27Oca(Oca 27)20:00Mavi Anadolu'dan Batılı Renklere, Yeşim Gökalp20:00 Mozarthaus

27Oca(Oca 27)20:30Stand-Up Gecesi 220:30 Route

27Oca(Oca 27)21:00Efendi // IF Performance Hall21:00 IF Performance Hall

27Oca(Oca 27)22:00Leman Sam / 6:45 KK Ankara22:00 6:45 KK Ankara

27Oca(Oca 27)22:00Selami Şahin Konseri - Jolly Joker, Ankara22:00 Jolly Joker Ankara

27Oca(Oca 27)23:00Gökhan Türkmen at Bis by Newcastle23:00 Bis by Newcastle

28Oca(Oca 28)15:00‘Les Essences’ KK Müze Konserleri Serisi ‘Açılış Konseri’15:00

28Oca(Oca 28)15:00Ege ile Gaga15:00 Sahne Ankara

28Oca(Oca 28)19:00Romeo & Juliet Ve Mahmood19:00 Dört Mevsim Tiyatro Salonu

28Oca(Oca 28)20:00Portreler Galerisi: Edip Cansever Belgeseli20:00 Bambu Kültür Evi

28Oca(Oca 28)20:30Oğuz Sırmalı & Giz / 6:45 KK Ankara20:30 6:45 KK Ankara

28Oca(Oca 28)20:30Mesut Süre (Stand-Up)20:30 Route

29Oca(Oca 29)14:30Öne ÇıkanlarÇini sanatçısı Çiğdem ÜNAL ile çini dersleri14:30 312.Cafe

29Oca(Oca 29)19:00Masal ve Arketip: Hakikat19:00 Atölye Kaf

29Oca(Oca 29)20:00Arzum Biner Konseri (Her Pazartesi)20:00 Bis by Newcastle

29Oca(Oca 29)20:30Konser: Akis - Up Lost Pub (Her Pazartesi)20:30 Bis by Newcastle

29Oca(Oca 29)21:00Boyalı Kuş Konseri (Her Pazartesi)21:00 Nefes Bar

29Oca(Oca 29)23:59Bizimkiler ile 90’lar Gecesi (Her Salı)23:59 IF Performance Hall

30Oca(Oca 30)21:00CANLI RADYO21:00

30Oca(Oca 30)21:0031(Oca 31)21:00Eda Baba // IF Performance Hall Ankara21:00 - 04:00 (31) IF Performance Hall

30Oca(Oca 30)21:00Onur Şener Band (Her Salı)21:00 Bis by Newcastle

30Oca(Oca 30)21:00Plak Gecesi (Her Salı)21:00 Nefes Bar